Tenebrae Perpetua... Gdzie są boży bojownicy?
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Korespondencja Marii

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Maria Zielińska

Maria Zielińska


Liczba postów : 18
Pochodzenie : Kraków.
Wiek : 27 wiosen.
Związek : Sławomir Jakub Zieliński

Korespondencja Marii  Empty
PisanieTemat: Korespondencja Marii    Korespondencja Marii  I_icon_minitimeSob Lis 02, 2013 11:02 pm

***
Powrót do góry Go down
Michalina Różyńska

Michalina Różyńska


Liczba postów : 31
Pochodzenie : Królestwo Polskie
Wiek : 20
Związek : panna na wydaniu

Korespondencja Marii  Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja Marii    Korespondencja Marii  I_icon_minitimeSob Lis 02, 2013 11:35 pm

Mario,

nawet nie wiesz, z jaką niecierpliwością czekałam na Twoje słowa. Zimno i pochmurna pogoda, jak sama wiesz to najlepiej, wzmagają tylko zew płynący z głuszy, gnający mnie w zarośla. Krewniacy moi oczywiście przyjęli mnie ciepło i przyjaźnie, choć coraz częściej wyłapuję ten charakterystyczny wzrok... wiesz, o czym mówię.
Właściwie, to miałam proponować spotkanie. Byłam ostatnio w tutejszych borach, sądziłam, że spotkam Cię, ale minęłyśmy się widocznie.
Pozdrów proszę Twego pana męża ode mnie i od mojego pana ojca. Ów stęsknił się widocznie za rozmowami przy winie z panem Sławomirem.
Umówimy się na porządne polowanie. Rzeknij tylko, kiedy, a pojawię się.


Pozdrawiam,

Misza
Powrót do góry Go down
 
Korespondencja Marii
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Tenebrae Perpetua... Gdzie są boży bojownicy? :: Kompedium ::  :: Czarownicy :: Maria Zielińska-
Skocz do: