Tenebrae Perpetua... Gdzie są boży bojownicy?
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Korespondencja interrupta

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Michalina Różyńska

Michalina Różyńska


Liczba postów : 31
Pochodzenie : Królestwo Polskie
Wiek : 20
Związek : panna na wydaniu

Korespondencja interrupta Empty
PisanieTemat: Korespondencja interrupta   Korespondencja interrupta I_icon_minitimeSob Lis 02, 2013 10:38 pm

***
Powrót do góry Go down
Maria Zielińska

Maria Zielińska


Liczba postów : 18
Pochodzenie : Kraków.
Wiek : 27 wiosen.
Związek : Sławomir Jakub Zieliński

Korespondencja interrupta Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja interrupta   Korespondencja interrupta I_icon_minitimeSob Lis 02, 2013 11:08 pm

Droga Michalino,

Liczę, że zdrowie Ci dopisuje mimo nieprzyjemnych już chłodnych dni niedobrych do konnych przejażdżek które tak kochasz. W swym ostatnim liście do mnie pisałaś o planach odwiedzenia rodziny. Mam nadzieję, że podróż Ci się udała i przyjemnie spędziłaś czas z krewniakami. Czasami żałuję, że ja swoich tak rzadko widuję.
Poza tym, sądzę, że pora spotkać się wreszcie i porozmawiać twarzą w twarz nie zaś za pomocą pióra i pergaminu. Na myśl, że ktoś czyta naszą korespondencję robi mi się niedobrze. Nie cierpię wścibskich ludzi, a niestety tych jest wielu. Chciałabym wybrać się też z tobą na polowanie, póki śnieg jeszcze nie spadł i trop sarni będzie ciekawszy do szukania. Oczywiście w towarzystwie świty jakiejś, bo inaczej mój pan mąż chyba mnie ze skóry obedrze nie pozwoli inaczej, ze względu na nasze bezpieczeństwo. Wiesz przecież sama jaki jest przewrażliwiony.
Gdy będziesz mogła, odpisz proszę moja droga.
Pozdrawiam.
Maria Zielińska.
Powrót do góry Go down
 
Korespondencja interrupta
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Tenebrae Perpetua... Gdzie są boży bojownicy? :: Kompedium ::  :: Ludzie :: Michalina Różyńska-
Skocz do: