IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Pakt z daibołem. Tak zwany cyrograf o wszystko.

Go down 
AutorWiadomość
Pomurnik
Administrator
Pomurnik

Liczba postów : 80
Pochodzenie : Nie chcesz wiedzieć.
Wiek : Stary jak świat a nawet bardziej.
Związek : Mistrz Gry.

Pakt z daibołem. Tak zwany cyrograf o wszystko.  Empty
PisanieTemat: Pakt z daibołem. Tak zwany cyrograf o wszystko.    Pakt z daibołem. Tak zwany cyrograf o wszystko.  I_icon_minitimeNie Paź 27, 2013 3:50 pm

Cytat :
Aby mocą zapałać musisz słudze czarciemu zapłacić. W księgach masz zawarte jaką cenę wyznaczy ci diaboł wezwany. Czasem jest to dusza, sługa piekielny wydrze ci cenne lata życia i wyznaczy termin w którym przyjdzie zabrać cię do swej ojczyzny i kiedy to się stanie, zaś tam zrobić będziecie musieli co tylko zechcą. Bywa, że zażądają od ciebie życia kogoś bliskiego – krwawa ofiara w imię ideałów do których dążysz a grzechem to jest wielkim. Mogą zrobić coś jeszcze... Coś na co nigdy się zgodzić nie powinieneś – zażądają ciała twego, gdy zaś nadejdzie czas gdy czar odebrać będzie chciał zapłatę w twe ciało wejdzie a ty tylko marionetką będziesz – świadomą swych czynów i myśli, lecz nie panująca nad nimi.

Diaboła przyzywamy nocą ciemną, najlepiej nowiem lecz sługa Belzebuba nie wzgardzi też karczemnym ciepłym pokojem i kuflem piwa. Potrzebnym ci będzie pergamin i kałamarz, oraz nóż najlepiej. Co zabawnym wydawać się wam może, lecz gdy wzywa się swego przyszłego Mistrza trzeba przed nim stanąć tak jak pan Bóg was stworzył. Wiąże się to ze znamieniem, jakie czart wam zostawić musi, zaś gdy jesteście zakuci od stóp do głów to zostawi wam je na wierzchu dłoni lub co gorsza; środeczku czoła.
Gdy już ten przybędzie, kopytem stuknie, nosem zakręci, pora zacząć targi ile to wasza dusza warta jest. Pamiętajcie, że ostatnie słowo należy do diabła. Wyznaczy on wszystko co dotyczy czasu, miejsca, jak i wynagrodzenia – pozostaje spisać. Całość atramentem lecz podpis twój krwią własną złożony będzie, czart zabierze dokument i pozostaje ci korzystać z życia póki czas masz.
Nie tylko o moc cyrograf podpisać możesz. Pakt ten zawiązać można również z innych powodów, lecz cenę nadal wyznaczy czart który panem waszym pozostaje. Nie zawsze się go też wzywa, może przyjść on do was sam oferując swoją drobną pomoc.
Znane są przypadki zawiązania cyrografu z takich powodów:

  • Chęć władzy.
  • Sława.
  • Pożądanie.
  • Bogactwo.
  • Uniewinnienie.
  • Uwolnienie się od kogoś lub czegoś.


Jeśli decydujesz się już związać więzią nierozerwalną z czarcim pomiotem to zapoznaj się który najchętniej ci przyklaśnie i pomoże. Opisane masz je w tym tomiszczu.
Powrót do góry Go down
 
Pakt z daibołem. Tak zwany cyrograf o wszystko.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Tenebrae Perpetua... Gdzie są boży bojownicy? :: Kompedium :: -
Skocz do: