IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Joanna Mazur

Go down 
AutorWiadomość
Joanna Mazur

Liczba postów : 1
Pochodzenie : Poznań
Związek : Nie szuka i nie ma zamairu szukać

PisanieTemat: Joanna Mazur   Czw Paź 24, 2013 5:42 pm

Θ Joanna MazurΘ

Θ  A K T U A L N E      Θ      D A N E  Θ

Miano: Joanna Mazur
Przydomek: Nieznany
Zajęcie: Szpieg
Wyznanie: Katoliczka
Miejsce Zamieszkania: Księstwo Wrocławskie
Pochodzenie: Królestwo Polskie

Θ  U S P O S O B I E N I E  Θ

Charakter:

Chłód i opanowanie. Zazwyczaj to ujrzysz na jej twarzy. Lecz można powiedzieć że to nie jest osoba którą chcesz zdenerwować. Nienawidzi bardzo heretyków, najchętniej to by ich wszystkich wytępiła. Została tak wychowana, jest ona osobą bardzo religijną. Niewiele mówi, lecz jak to robi to tylko i wyłącznie z rozsądkiem. Czasem jak ma dobre dni, to porozmawia z ludźmi, gdyż lubi ich towarzystwo. Natomiast kiedy ma złe dni... To lepiej się do niej nie zbliżać, gdyż może to się źle skończyć. Jedno jest natomiast pewne – ktokolwiek obrazi jej władcę, bądź kościół, zginie szybką śmiercią. Należy do osób która zawsze myśli a potem działa, jest osobą bardzo oddaną i wierną, prędzej zginie niż zdradzi swoją wiarę.

Aparycja:

Zawsze byłam osobą która się wyróżnia w tłumie ludzi. Wiem świetnie że tego nigdy nie zmienię. Zawsze patrzono na mnie jakoś krzywo, ale cóż mam na to poradzić jeżeli ma się bardzo bladą cerę i piegi na twarzy, tylko na nosie? Kiedy jakaś osoba spojrzała w moje przenikliwe zielone oczy, to zawsze odwracał wzrok, do dziś nie wiem czemu tak jest. Od bardzo dawna charakteryzowałam się wyjątkowo wysokim wzrostem, wynosi on  metr siedemdziesiąt, a moja waga jest idealna. Wiem że jestem szczupła, ale cóż to już taka moja uroda nic na to nie poradzę. Swoje długie, ciemno rude włosy zawsze zostawiam rozpuszczone, gdyż wolę chować swoje uszy.  Lecz i tak wiem, że się wyróżniam, w największej szczególności swoim strojem. Zawsze kochałam nosić spodnie i koszulę, koniecznie w kolorze czarnym, czułam się w nich zawsze swobodnie. Natomiast buty zawsze dobierałam do swoich ubrań. Nigdy natomiast nie lubiłam nosić żadnych opasek we włosach czy sukienek, czułam wtedy że wyglądam śmiesznie lecz na co dzień muszę je nosić, aby wtopić się w otoczenie. Na mojej szyi jest zawsze srebrny łańcuszek w kształcie serca. Aczkolwiek, nigdy nie uważałam siebie za piękność, więc czemu zawsze na mnie patrzą jak bym była czasem delikatną lalką z porcelany? Tego to chyba już się nigdy nie dowiem, chociaż nigdy nie wiadomo co przyniesie los, prawda? Nigdy nie rozstaję się ze swoim sztyletem, oraz szablą, nawet z nimi śpię.

Θ  D Z I E J E  Θ

Historia:

Joanna urodziła się tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Imiona jej prawdziwych rodziców są nieznane, gdyż jeden dzień przed świętami została znaleziona pod drzwiami domu Mazurów. Zaskoczenie ich było ogromne, po czym zaopiekowali się nowo narodzoną dziewczynką, gdyż niedawno utracili swoją córeczkę, kiedy przyszła ona na świat była niestety martwa. Starali się najpierw odnaleźć rodzinę dziewczynki, lecz się nie udało. Jedyną rzeczą, jaka była przy dziecku to był srebrny wisiorek w kształcie serduszka. Mijał powoli czas, dziewczynka była bez wątpienia bardo nietypowym przypadkiem. Zawsze chodziła do stajni, popatrzeć na konie, niejednokrotnie na nich jeździła. Bacznym wzrokiem obserwowała naukę walki braci, którzy chcieli być w armii. Pewnego dnia, poprosiła braci aby i ją czegokolwiek nauczyli. Po wielu waśniach, zgodzili się, nauczyli ją jak powinno posługiwać się sztyletem, a potem szablą. Rodzice nic o tym nie wiedzieli, nikt o tym nie wiedział. Dorastała, z każdym dniem coraz to bardziej zwinna i szybsza, bardzo dbała o siebie i swoją kondycję. Pewnego razu, wyruszyła do miasta na zakupy, gdzie doszło do ogromnej awantury. Wszyscy widzieli jak ona potraktowała sprzedawcę bijącego synka. Sprawnym ruchem uderzyła go w szczękę, po czym udało jej się szybko uciec, lecz niestety tego samego dnia trafiła w ręce straży. Na drugi dzień spotkała radcę miasta, z którym przeprowadziła długą rozmowę, czego efektem końcowym było zostanie jego szpiegiem.

Θ  I N N E  Θ

Ciekawostki:

- Jest piśmienną.
- Potrafi jeździć konno po męsku, lecz robi to bardzo rzadko.
- Lubi alkohol.

Plotki:

- Pogłoski szepczą o tym że jest osobą bardzo religijną.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pomurnik
Administrator

Liczba postów : 80
Pochodzenie : Nie chcesz wiedzieć.
Związek : Mistrz Gry.

PisanieTemat: Re: Joanna Mazur   Czw Paź 24, 2013 7:31 pm

Akceptuje i jeszcze nie zamykam.
Miłej gry Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora